Support Icon
תמיכה בארכיון

תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר rokdim.co.il . אתר זה הינו מרכז מידע עולמי על ריקודי עם ישראליים וריקודי עמים. המידע הרשום הינו רכוש "רוקדים". אין להעתיקו ללא רשות ולהציבו באתרים אחרים אלא בדרך של שיתוף.

אין להוריד מהשרתים שלנו קבצי וידיאו או אודיו אלא בדרך של רכישה מורשית דרך האתר.

זכויות יוצרים

האתר מציג צילומי וידיאו של ריקודים אשר צולמו בסטודיו של "רוקדים", בהרשאת מחברי הריקודים. הצילומים מלווים במוזיקה ערוכה לריקודים, המיועדת לריקודי-עם בלבד ובהתאם לדרך בה חוברו הריקודים לפי הקלטות אלה.

על הרכישות באתר (מוזיקה ווידיאו) אנו משלמים תמלוגים כחוק לאקו"ם ולחברות התקליטים אשר הסכימו לשימוש במוזיקה שלהם למטרת ריקודי העם שלנו.

המשתמש רשאי לעשות "שימוש הוגן" בקבצים שהוא רוכש באתר, לפי הכללים שבדין. הוא אינו מורשה להעבירם לצד שלישי בשום דרך או להעמידם לרשות הציבור בכל דרך.

המשתמש רשאי לצטט ציטוט סביר מתוך הכתבות שבאתר, תוך ציון ברור של המקור, או לשתפן בדרך של קישור לכל מקום. אין להעתיק כתבות שלמות אלא באישור מפורש בכתב מבעלי האתר.

הגנת הפרטיות

חלק מהשירותים מחייבים קבלת פרטים של המשתמש על מנת שיוכל לקבל את  המוצר/שירות. הפרטיות שלך חשובה לנו. המידע שאנו אוספים בעת הרכישות – שם, ת.ז., כתובת, דוא"ל, טלפון, מספר כרטיס אשראי וכו', נחוצים לצורך ביצוע הזמנת המוצר/שירות (חיוב הלקוח, הוצאת חשבונית, משלוח וכו').

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

כל הרכישות ופרטי כרטיס האשראי מוגנות בשירות הגנה SSL בהתאם לתקנות (תמיר אנא רשום כאן בצורה מדויקת)

המידע אינו מועבר לאף גורם אחר, אלא להשלמת הרכישה (לחברת האשראי למשל).
בכתובת הדוא"ל אנו נשתמש לצורך משלוח הודעות רלוונטיות לריקודי עם ומבצעים שונים לתעלתך האישית ולא לאף מטרה אחרת, וכמו כן לא נמסור את הכתובת לכל גוף אחר.
תוכל בכל רגע נתון לבקש הסרה מרשימת התפוצה שלנו.

"עוגיות" הינן פיסות מידע שמגיעות משרת האינטרנט, ונכתבות בדפדפן. הן משמשות בדרך כלל ליצירת המשכיות בהתקשרות שבין המשתמש לשרת, ומשמשות לאיסוף הנתונים האמורים.

מנגנון ה"עוגיות" ניתן לשליטה מתוך הדפדפן. המשתמש יכול בכל עת לבטל את השימוש ב"עוגיות", ולשלוט בזרימת המידע ב"עוגיות". השימוש ב"עוגיות" אינו מהווה תנאי לשימוש באתר.

במידע הסטטיסטי הנאסף במהלך הפעלת האתר כאמור, לא נעשה שימוש כדי לאתר את זהות המשתמשים ו/או לכל שימוש אחר הפוגע בצנעת הפרט, והוא נועד למען להקל על המשתמש את השימוש באתר בלבד.

למידע נוסף על ניהול עוגיות באמצעות "גוגל אנליטיקס" לחץ כאן.

רכישת ריקודים (אודיו ווידיאו)

אתר זה מספק מצגות וידיאו ומוסיקה ברישיון ובתשלום תמלוגים לבעלי הזכויות.

בשל תנאי הרישיון, לאחר שהקובץ הועבר לחשבונך האישי, אין יותר אפשרות לבטלו או להחליפו באחר. 

לאחר רכישת חבילת ריקודים (ריקוד=קובץ אודיו וקובץ וידיאו אם קיים) הינך יכול להעביר לחשבונך האישי, לפי בחירתך, כל ריקוד המוצע לרכישה באתר ואז הריקוד שלך לתמיד.

תוספת לתמיר: בבקשה תרגם גם לאנגלית

"חבילת" ריקודים הינה מוצר שלם. רכישתו כפופה לחוק הרכש במדינת ישראל (ביטול עסקה תוך 14 יום והחזר כספי בניקוי הוצאות טיפול). אין אפשרות לבטל רכישה לאחר שנעשה שימוש ב"מוצר".

הקבצים להורדה הנם הטובים ביותר שיש ביכולתנו להציג והלקוח מקבל אותם "כפי שהם" (AS IS). דוגמית המוזיקה שבאתר (30 שניות) הנה לזיהוי הריקוד בלבד. יתכן ובמוצר עצמו ישנה הקלטה בעיבוד ותזמור שונה.

הקבצים באתר הנם רכוש "רוקדים" ונמכרים לך לשימוש אישי בלבד. אין להעלות קבצים אלה לאינטרנט ואין להעמידם לשימוש באתרי שיתוף קבצים, או להפיצם בכל דרך אחרת. העתקה ו/או מסירתם לאחרים מהווה הפרה של תנאי השימוש, הפרה של זכויות יוצרים ופוגעת באפשרות שלנו לשפר את השירות ולפתח את האתר.

המחירים עשויים להשתנות (למעלה או למטה) בהתאם למצב המשתנה. במקרה של שינוי במחיר הוא לא ישפיע על ריקודים שכבר בחשבונך האישי. הזכות אותה רכשת תישאר ללא שינוי, בהתאם לחבילה עליה שילמת.

בביצוע הרכישה הנך מאשר שקראת הסבר זה והנך מסכים לתנאים אלה.

 

רכישת VIP  ו-VIP +

 

שדרוג מעמדך באתר ללקוח מועדף VIP או  VIP+ בהתאם לבחירתך, מקנה לך זכויות נוספות באתר. הזכויות ניתנות לשינוי ושדרוג מעת לעת בהתאם למדיניות האתר.

הצטרפותך למעמד זה ניתנת לביטול בכל שלב: לפני תשלום הוראת הקבע וגם עד 14 יום לאחר התשלום.

בביצוע הרכישה הנך מאשר שקראת הסבר זה והנך מסכים לתנאים אלה.

פניות אלינו

בכל שאלה אודות אתר זה, ושאלות נוספות הנוגעות לתחום ריקודי העם ומחול בכלל, ניתן  לפנות ישירות (בציון כל פרטי הפונה) בדואר אלקטרוני בכתובת: rokdim@rokdim.co.il, או באמצעות "צור קשר כאן: https://www.rokdim.co.il/#/ContactUs

מידע

המידע שבאתר – לוח המדריכים ולוח ההרקדות, שייך ל"רוקדים" הוא נאסף על ידינו בעמל רב ומוצע לציבור לשימוש חופשי. כל מדריך הרשום באתר יכול ומוזמן לערוך את המידע האישי שלו, לשנות, למחוק ולהוסיף לרשום תחת שמו ובשמו.

אנו עושים מאמץ רצוף כדי לעדכן מידע זה ככל שניתן ומזמינים את כל המדריכים להיות אחראיים למידע הרשום תחת שמם. המשתמש מוזמן ליצור קשר עם המדריך כדי לוודא את קיומה של ההרקדה במועד. אנו איננו אחראיים לכל שינוי בפעילות אשר לא עודכן כראוי באתר.